Trenere og støtteapparat

Trenere og støtteapparat for jenter født 2007, 2008, 2009 og 2010 ser slik ut.

Jenter født 2007

Navn Verv Telefon E-post
Anfinn Geiran Trener J2007 41479392 anfinn.geiran@kid.oslo.kommune.no
Kristine Larsen Trener J2007 99698843 klarsen82@hotmail.com
Amra Dizdarevic Oppmann J2007 + web ansvarlig 41395335 dizdarevic.amra@yahoo.no
Foreldrekontakt J2007  

Jenter født 2008

Navn Verv Telefon E-post
Anniken Bjørnø Trener J2008 91675961 annikenb@getmail.no
Hege Rønning Trener J2008 92415112 hegeogarne@gmail.com
Kristin Moe Trener J2008 92809658 moe_kristin@yahoo.no
Arne Kristian Bjørnebek Trener J2008 93259480 arne.bjornebek@lilleborg.no
Mayyada Al-Aysa Oppmann J2008 41285320 mayyadaalaysa@yahoo.co.uk
Kristin Bjerkeland Foreldrekontakt J2008 41419574 kristin.bjerkeland@gmail.com
Ann Ingeborg Wålen Web ansvarlig J2008 95819299 aingeborg@gmail.com

Jenter født 2009

Navn Verv Telefon E-post
Anniken Bjørnø Trener J2009 91675961 annikenb@getmail.no
Arne Kristian Bjørnebek Trener J2009 93259480 arne.bjornebek@lilleborg.no
Cathrine West Trener J2009 97057736 cathrine_west@hotmail.com
Hulda Bernhardt Trener J2009 98202788 Hulda.Bernhardt@gmail.com
Mai Thy

Ronaldo Ignacio

Rita Einarsen

Trener J2009

Trener J2009

Trener J2009

92259831

93848105

45402413

vo_maithy@hotmail.com

ron_onie@hotmail.com

ritein82@gmail.com

Åshild Skårland Foreldrekontakt J2009 91188821 ashildsk@yahoo.no
Marius Raknes Oppmann J2009 92886995 ma-rakne@online.no
Cecilie Stjernløw-Strand Web ansvarlig J2009 97088336 stjernen94@gmail.com

Jenter født 2010

Trener sammen med J2009, eget trener- og støtteapparat ikke på plass enda. Har du lyst til å bidra er det bare å si ifra.

Navn Verv Telefon E-post
Hanne Indregaard Trener J2010  94805153 h_indregard@hotmail.com
Trine Kibsgaard Trener J2010  92091067 t_langfjell@hotmail.com
Kjersti Vesteng Foreldrekontakt J2010 kjerstivesteng@gmail.com
Web ansvarlig J2010  

Materialforvalter for J2007, J2008 og J2009

Navn Verv Telefon E-post
Liv Risvold Vikan Materialforvalter innkjøp J2007, J2008, J2009 98479028 livrvikan@gmail.com
Arne Kristian Bjørnebek Materialforvalter oversikt container J2007, J2008, J2009 93259480 arne.bjornebek@lilleborg.no

 

Hasle-Løren håndball © 2015